Любительку «ЛНР» і «жидви» в «газових камерах» вимагають притягнути до відповідальності, відтак – депортувати із Німеччини

Розголос щодо антисемітських закидів Вікторії Колети поступово набирає обертів. Неонацистка Колетта закликала «спалювати жидву в газових камерах» і систематично ширила соціальними мережами інші подібні «відозви». При цьому особливо прикметним є той факт, що попри своє також неодноразово публічно продемонстроване щонайменше в інтернет-просторі неабияке захоплення колаборантами й російськими окупантами із так званих «ДНР-ЛНР» антисемітка, яка походить із Луганська, мешкає в Майнтлі, що неподалік од Франкфурта-на-Майні. Втім, цю останню прикрість покликана усунути петиція, з якою до німецьких компетентних органів звернувся загал небайдужих. І справді, існують усі підстави не сумнівтися в тому, що в Німеччині не подарують неонацистської риторики й нехай і безглуздих, проте все ж посягань на територіальну цілісність держави.


Вимоги депортувати адептку російсього великодержавного шовінізму із виразним неонацистським забарвленням геть із Німеччини (наприклад, до такої любої її серцю «ЛНР») стали закономірним додатком до судового позову проти Колетти. От лишень автори петиції цілком слушно наголошують на тому, що депортації має передвувати відбуття справедливого покарання в країні, де наразі живе колишня луганка.
Нагадаємо, що ініціатор притягнення антисемітки до закономірної відповідальності Михайло Розенґурт закликає всіх охочих долучитися до колективного позову проти Колетти. Усі відповідні пропозиції, а також додаткову інформацію щодо справи можна надсилати на електронну поштову скриньку адвоката берлінської компанії, яка готує позов, – w.pinskij@Anwalt4u.net. Окрім німецької та англійської мов, юрист володіє й українською та російською. Небайдужість громадськості не дасть злочинові лишитися безкарним.